LeasingTeam Group wśród Pereł Polskiej Gospodarki!

Leasing Team ponownie znalazł się wśród firm wyróżnionych certyfikatem Perły Polskiej Gospodarki, w kategorii Perły Duże (powyżej 100 mln przychodu). Wyróżniono nas „za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce”.


Ranking Pereł Polskiej Gospodarki organizowany jest od 15 lat przez redakcję Polish Market wspieraną przez specjalistów z SGH. Badanie obejmuje ponad 2000 firm, które są klasyfikowane na podstawie międzynarodowych wskaźników audytorskich, pokazujących kondycję polskich przedsiębiorstw. Jak pisze wydawca, ogłoszenie wyników rankingu jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju i co roku gromadzi elity środowisk politycznych, biznesowych, naukowych oraz przedstawicieli świata kultury.

Czujemy się zaszczyceni otrzymanym tytułem. To już kolejne wyróżnienie w tym roku, które potwierdza słuszność wybranej przez nas strategii innowacyjności oraz wysokiej jakości usług. Dziękujemy i obiecujemy, że nie będziemy zwalniać tempa, przygotowując się do kolejnych dużych wyzwań w nadchodzącym roku.