Kontakt dla mediów

Potrzebujesz komentarza na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy? Masz pytania dotyczące usług i spółek z Grupy Kapitałowej LeasingTeam? Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami!
 
LeasingTeam Group to źródło informacji na temat rynku pracy i rozwiązań HR. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji oraz optymalizacji zarządzania zasobami ludzkimi.

Agnieszka Haponik

DYREKTOR MARKETINGU

+48 22 460 50 28

+48 602 33 27 09

pr@leasingteam.pl

LeasingTeam Group

SEKRETARIAT

+48 22 460 50 00

+48 22 460 50 00

pr@leasingteam.pl

Baza dziennikarzy
Chcesz na bieżąco otrzymywać nasze informacje prasowe i raporty o rynku pracy? Dołącz do naszej bazy dziennikarzy!

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu wysyłania przez nas newslettera z bieżącymi informacjami z zakresu prawa pracy, trendów, nowości na rynku HR, a także o najnowszych usługach i rozwiązaniach Grupy Leasingteam. Żeby otrzymać od nas newsletter zaznacz poniższe zgody.

Zapoznałem/am się z Polityką prywatności i akceptuję jej treść.*

Jeżeli wyrażasz wolę otrzymywania drogą telefoniczną informacji marketingowych i handlowych od spółek wchodzących w skład Grupy Leasingteam zaznacz poniższą zgodę.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi w formie newslettera przez spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam informacji z zakresu prawa pracy, trendów, nowości na rynku HR oraz informacji handlowych i marketingowych o rozwiązanych i usługach świadczonych przez spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (w szczególności poczty e-mail).

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam informacji handlowych i marketingowych o rozwiązanych i usługach świadczonych przez spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam za pośrednictwem komunikacji telefonicznej tj. poprzez sms i telefon.

Zobacz Spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam.

* Pola obowiązkowe

Nie jestem robotem

Wyślij