Dyskusja we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej o rekrutacji specjalistów IT

Już 22 marca 2018 r., w godzinach 10:00-12:00, we Francusko-Polskiej Izbie Handlowej (CCIFP), odbędzie się dyskusja na temat rekrutacji specjalistów IT. Temat przybliży uczestnikom Jakub Kowalski, Kierownik Rekrutacji IT w IT LeasingTeam.

W czasie dyskusji porozmawiamy o aktualnych realiach rynku pracy w IT, dowiemy się co motywuje pracowników IT do zmiany pracy i czego oczekują od pracodawców. Wskażemy najbardziej pożądane przez firmy kompetencje, których szukają u kandydatów. Spróbujemy wskazać najczęstsze trudności związane z pozyskaniem specjalistów IT oraz sposoby ich rozwiązania. Więcej informacji o spotkaniu znajduje się na stronie CCIFP.

Specjalnie dla naszych klientów mamy 3 bezpłatne zaproszenia na to spotkanie. Wystarczy na adres: pr@leasingteam.pl wysłać zgłoszenie, w którym znajdzie się imię, nazwisko, nazwa stanowiska i adres e-mail. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie poprowadzi Jakub Kowalski, który pełni funkcję Kierownika Zespołu rekrutacji IT w IT LeasingTeam, spółki z Grupy Kapitałowej LeasingTeam, największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem. Od blisko 4 lat związany z branżą rekrutacji technicznych oraz IT. Prywatnie entuzjasta nowoczesnych technologii, posiada certyfikat ze znajomości Java i SQL.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.