Newsletter
Zaprenumeruj newsletter LeasingTeam Group HR Flash i otrzymuj bieżące informacje z zakresu prawa pracy, trendów i nowości na rynku HR!

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu wysyłania przez nas newslettera z bieżącymi informacjami z zakresu prawa pracy, trendów, nowości na rynku HR, a także o najnowszych usługach i rozwiązaniach Grupy Leasingteam. Żeby otrzymać od nas newsletter zaznacz poniższe zgody.

Zapoznałem/am się z Polityką prywatności i akceptuję jej treść.*

Jeżeli wyrażasz wolę otrzymywania drogą telefoniczną informacji marketingowych i handlowych od spółek wchodzących w skład Grupy Leasingteam zaznacz poniższą zgodę.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi w formie newslettera przez spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam informacji z zakresu prawa pracy, trendów, nowości na rynku HR oraz informacji handlowych i marketingowych o rozwiązanych i usługach świadczonych przez spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (w szczególności poczty e-mail).

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam informacji handlowych i marketingowych o rozwiązanych i usługach świadczonych przez spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam za pośrednictwem komunikacji telefonicznej tj. poprzez sms i telefon.

Zobacz Spółki wchodzące w skład Grupy LeasingTeam.

* Pola obowiązkowe

Nie jestem robotem

Wyślij